Miss Czech Press 2015 se jmenuje Simona Borzíková

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 19. 10 2015

  • 1 / 1

V pražském Klubu Lávka se odehrál litý souboj o prvenství v soutěži krásy. Které krásky v letošním ročníku Miss Czech Press bodovaly?

V sobotu 10. října se v pražském Klubu Lávka rozhostila skvělá a dynamická atmosféra, která se nesla celým finálovým večerem letošního ročníku soutěže krásy Miss Czech Press 2015.

Všech deset finalistek se přítomným divákům postupně představilo v taneční choreografii Michala Spišiaka a rozhovoru s moderátorem Miroslavem Šimůnkem. Po několika vtipných a chytře zodpovězených dotazech děvčata absolvovala nejatraktivnější, avšak pro zúčastněné nepříliš oblíbenou disciplínu, tedy promenádu v plavkách di Angelo.

Ovšem nejoblíbenější disciplínou pro mnohé z nich na sebe nenechala dlouho čekat. Nejoblíbenější proto, že si při přehlídce šatů ze Salonu Petry Vyoralové nejedna z dívek připadala jako skutečná princezna, ale také dala vyniknout svému dokonalému půvabu a šarmu. A i zde se soutěžící dočkaly od publika neméně bouřlivého potlesku, které bylo neskutečným tahounem celého večera.

 

Jak vše ale dopadlo?

Ani tentokrát to porota neměla vůbec jednoduché, přesto ve velké konkurenci krásy nakonec vynesla svůj nezvratný verdikt, z kterého se v samotném závěru slavnostního večera mohla těšit Kateřina Pastyříková, která získala titul 2. Vicemiss. 1. Vicemiss se jmenuje Blanka Patricie Skálová, která se zakrátko připojila ke své kolegyni a společně blahopřály letošní absolutní královně krásyMiss Czech Press 2015, kterou se stala Simona Borzíková z Prahy.

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned