MISS CZECH PRESS 2014 je Veronika Dejová z Plzně

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 22. 09 2014

  • 1 / 1

Praha/ Skvělá atmosféra, ale také chvíle napětí a očekávání provázely v sobotu 20. září ve Fashion clubu v Praze finálový večer celostátní soutěže Miss Czech Press 2014.

 Na snímku zleva 1. vicemiss Lucie Holubová z Prachatic, Miss Czech Press 2014 Veronika Dejová z Plzně, 2. vicemiss Michaela Skřivánková z Hodonína, Miss sympatie Tereza Jinochová z Neratovic, Miss generálního partnera soutěže – společnosti Centropol - Hana Vágnerová z Brna a Miss Fire Andrea Volešáková z Prahy. 
Do soutěže krásy, kterou vyhlásila Evropská vydavatelská asociace, se prostřednictvím webového portálu a sociálních sítí přihlásilo přes sto mladých žen a dívek napříč celou Českou republikou. V neveřejném castingu bylo vybráno deset finalistek a v sobotu padlo rozhodnutí! Třiadvacet přítomných porotců nemělo nijak lehkou úlohu. Všem finalistkám to moc slušelo, všechny obstály v rozhovoru s moderátorem Karlem Voříškem, v promenádě v plavkách a také při módní přehlídce společenských šatů ze salonu Delta Petry Vyoralové. Ale každá soutěž krásy mívá jednu absolutní vítězku. Všem mladým ženám i dívkám, které se do Miss Czech Press 2014 přihlásily, děkujeme, třeba to vyjde napřesrok. Velké poděkování a uznání patří všem obchodním i mediálním partnerům za to, že nám dali důvěru a umožnili zrealizovat příjemnou letní soutěž včetně nádherného závěrečného galavečera plného krásných zážitků, na které budou všichni účastníci dlouho vzpomínat.

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned