Vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2018 dostaly skvělé ceny

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 8. 08 2019


Praha/Ústí nad Labem | Napínavé finále prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 ovládla v květnu v nádherném pětihvězdičkovém Grand Hotel Bohemia Prague Angelika Kostyshynová. Včera si společně s I. vicemiss Dominikou Krauzovou a II. vicemiss Lucií Janošovou převzaly od pořádající společnosti European Press Holding a.s. skvělé a hodnotné ceny.  

 Nejdříve předal výkonný ředitel KOPECKÝ AUTO s.r.o. v Ústí nad Labem Jan Šatra luxusní BMW X2 k užívání Angelice Kostyshynové. „Je to nádhera. Už se těším na první kilometry s tímto skvělým vozem. I ta barva je pěkná,“ řekla nadšená dívka při přebírání špičkového vozu přímo v autosalonu. V tu chvíli již měla na prstě originální prsten ze čtrnáctikarátového zlata, který do soutěže věnoval klenotník Marek Rufert proslulý svým důrazem na kvalitu, individualitu a luxus.
Ředitel společnosti AUTO ANEX s.r.o. Petr Šťastný poté předal klíčky od nejnovějšího VW Passat Dominice Krauzové s přáním, ať si vůz pořádně užije. „Mám čerstvý řidičák, tak se moc těším na první svezení s tímto vozem. Určitě ho pořádně projedu,“ řekla s úsměvem Dominika. 
Lucie Janošová si převzala v sídle společnosti European Press Holding a.s. poslední model LED TV Changhong. Všechny dívky si navíc odvezly dárkové tašky Dermacol, vouchery na kurz bezpečné jízdy na Autodromu Most, na golf v Golf klubu Hodkovičky z.s., kondiční vyšetření v Centrum Prevence o. s. či vytvoření osobních webových stránek SHOPMC Professional.
Slavnostního předávání se zúčastnil také porotce a jeden ze zakladatelů soutěže Jozef Macko. „Ve finále soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018 se skutečně představily ty nejlepší modelky v rámci České republiky, osobnosti s velkým potenciálem a charismatem,“ doplnil ředitel soutěže Ing. Jiří Morštadt. Zdroj a foto: top

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned