Rozhovor s vítězkou soutěže

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 20. 04 2016

  • 1 / 1

Velmi napjatý souboj, řečeno sportovní terminologií, připomínalo finále soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2016 v Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově mlýně. Nejvíce hlasů od poroty nakonec získala dvaadvacetiletá Tereza Hudáková ze Šternberku. Seznamte se.  

Jaké byly první pocity? Co vám proběhlo hlavou? 
Nemohla jsem tomu uvěřit, a to ani ve chvíli, kdy už jsem měla korunku na hlavě. Samozřejmě potom následoval pocit obrovského štěstí, nadšení.

Korunovace, gratulace od pořadatelů, spolusoutěžících… Jak na to vzpomínáte s krátkým odstupem času?
Nezapomenutelná chvíle, jen je mi líto že korunku jsme nemohly dostat všechny. Na některých soutěžících bylo vidět, že jsou smutné, zklamané, ale tohle prostě k soutěžím patří.

Vraťme se na začátek. Co všechno už jste měla v modelingu za sebou? 
Nejsem úplný nováček, k modelingu jsem se dostala už ve 14 letech, takže mám za sebou dost focení, a přehlídek. Dokonce jsem se dostala i k natáčení reklamního spotu, kde jsem měla hlavní roli. V roce 2015 jsem zkusila i dvě soutěže krásy, a měla jsem velké štěstí, z obou jsem odcházela jako vítězka, takže titul Top Model Of The Year je vlastně do třetice všeho dobrého.

Kdo vás do soutěže přihlásil a nejvíc vám fandil? 
Přihlášku mi poslala kamarádka s tím, jestli to nechci zkusit. V podstatě jsem o soutěži vůbec nemluvila, vědělo o tom jen pár lidí, ale všichni mi byli obrovskou oporou.

Jak jste se na finále připravovaly? 
Příprava byla dost rychlá, choreografie se cvičila pouhých pár hodin před finále, ale všechno se hravě zvládlo. Na place vládla po celou dobu pohodová atmosféra, žádný stres, všechno bylo skvěle naplánované.

Byly jste dobrá parta? Fandily jste jedna druhé? 
Sešla se skvělá parta a myslím si, že jsme si výhru přály navzájem, což se na soutěžích jen tak nevidí.

Co pro vás vítězství znamená?
Beru to jako takové znamení, nedávno jsem přemýšlela nad tím, jestli už není na čase pověsit modeling na hřebík…No, jak to tak vypadá, asi v roli modelky ještě nějakou dobu zůstanu.

Na galavečer do Špindlerova mlýna jste cestovala z velké dálky a několikrát jste přestupovala. Jak jste zahnala únavu? 
Cesta byla opravdu náročná a únavu pociťuji snad ještě teď. Kafe nepiju, ale moje vizážistka a skvělá kamarádka v jedné osobě mě na cestu vybavila energy drinky, takže jsem to nějakým způsobem zvládla.

Co vás čeká v nejbližším období? 
Jsem ve třetím ročníku na Voš, takže mě zanedlouho čeká absolutorium. Přiznám se, že poslední dobou nemám na školu moc času, a tsk se do toho teď budu muset pořádně opřít a všechno to dohnat.

Jaký máte vzkaz pro dívky, které chtějí uspět v soutěžích krásy?
Buďte samy sebou! Ve skutečnosti totiž nezáleží na tom, co máte, pokud se uvnitř sebe necítíte dobře.

 

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned