Ing. Jozef Macko: Ta světová modelka u nás začínala…

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 7. 04 2016

  • 1 / 1

Jedním ze zakladatelů prestižní soutěže TOP modelka roku byl v devadesátých letech minulého století fotograf Milan Šára. Po jeho odchodu do „ fotografického nebe“ převzal štafetu pořádání soutěže v roce 2009 Ing. Jozef Macko. Poslední ročník soutěže TOP MODEL – fotomodelka roku se uskutečnil v roce 2013.   

Poté byl vzhledem k dopadům ekonomické krize i do sponzorování takovéto akce přerušen. Až letos ve spolupráci s vydavatelstvím European Press Holding dochází k obnovení této soutěže pod názvem TOP MODEL OF THE YEAR.

Jak to vnímáte?
Vnímám to jako nový impulz k pokračování, navíc spolupráce s generálním ředitelem Ing. Jiřím Morštadtem a jeho týmem přinesla řadu nových nápadů a myšlenek. Upravili jsme koncept soutěže, máme nové nabídky pro sponzory a v dalších letech připravujeme další inovace, které by měly přinést ještě větší atraktivitu této soutěže. V minulosti jsem spolupracoval s modelingovou agenturou světového jména Major model Miláno, která měla zájem o vítězky z naši soutěže. Věřím, že i v této spolupráci budeme pokračovat.

Jste znovu uprostřed dění?
Ano, určitě. Tato práce není sice mou hlavní činností a navíc s organizací každé soutěže je hodně práce. Ale ve spolupráci s Ing. Morštadtem a jeho týmem se to dá zvládnout daleko lehčeji, a já věřím, že i ohlasy po soutěži budou kladné. A to bude pro mě největší odměna.

Co přejete účastnicím a pořadatelům?
Aby nový ročník byl úspěšný, abychom vybrali finalistky, které svou krásou a schopnostmi osloví světové modelingové agentury a budou ve světě reprezentovat nádherné české ženy. A nám jako pořadatelům, abychom si mohli někdy říct, ta světová modelka, ta je od nás, ta u nás začínala…

 

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned