Casting určil finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2018

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 9. 05 2018

  • 1 / 1

Praha | Casting třetího ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 určil v architektonickém skvostu Le Palais Art Hotel Prague deset krásek a dvě náhradnice, které se počátkem května zúčastní finále prestižního projektu.

 Finálový galavečer proběhne v nádhernýchh prostorách Grandhotel Bohemia Prague za účasti Kateřiny Knopové, Lucie Janošové, Michaely Pangrácové, Angeliky Kosthyshynové, Dominiky Fousové, Denisy Melvaldové, Sarah Karolyiové, Kristýny Malířové, Lucie Slovákové, Dominiky Krauzové a náhradnic Nicoly Andrlové a Kateřiny Huňáčkové.
Do prestižní přehlídky ženské krásy se letos přihlásilo na dvě stě dívek, z nichž moderátor René Kekely představil odborné porotě na pět desítek z nich. Porota se prezentovala významnými osobnostmi módního světa, jako jsou návrháři Petr Lakron, Olga Rusakova, Galal Giani, loňská vítězka soutěže Kristýna Dolníčková, pořadatel soutěží krásy Jozef Macko či fotografové Milan Žovin a Petr Zapletal.
„Jde nám o to, aby se ve finále TOP MODEL OF THE YEAR 2018 představily skutečně ty nejlepší modelky v rámci České republiky, osobnosti s velkým potenciálem i charismatem, před kterými jsou velké úspěchy,“ přiblížil filosofii soutěže její ředitel Jiří Morštadt. 
Produkční projektu Žaneta Morštadt potvrdila, že rozhodování o finalistkách pro ni nebylo vůbec jednoduché. „Krásných a zajímavých děvčat bylo na castingu nespočet. Tato přehlídka má vzrůstající úroveň.“
Pořadatelem této rok od roku nápaditější přehlídky krásy je European Press Holding a.s.

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned