Rozhovor s Jiřím Morštadtem

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 11. 06 2014


Svět médií a svět módy a modelingu

Evropská vydavatelská asociace, o. s., je pořadatelem prvního ročníku soutěže krásy Miss Czech Press 2014, který letos odstartoval. Jejím zástupcem v realizačním týmu je Ing. Jiří Morštadt, kterého se ptáme…
Proč jste se rozhodli uspořádat Miss Czech Press 2014?
Společnosti našeho holdingu se kromě vydávání novin a provozování zpravodajských internetových portálů zaměřuje na další zajímavé projekty. Některé jsou orientovány na významné osobnosti ze všech oblastí lidského konání (anketa Osobnost roku), jiné jsou zaměřeny na pomoc handicapovaným lidem, opuštěným zvířatům a životní prostředí (Metropol pomáhá). Soutěží krásy Miss Czech Press v období letních měsíců chceme oslovit převážně mladou generaci a zároveň propojit dva světy – svět médií se světem módy a modelingu.
Co si od tohoto projektu slibujete?
Očekáváme pohloubení dobrých vzájemných vztahů mezi médii v rámci České republiky, rozšíření možností prezentace našich dlouhodobých i nových obchodních partnerů a jejich produktů a služeb a v neposlední řadě také výrazný charitativní podtext soutěže.
Komu je soutěž určena a jak bude probíhat?
Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky a bezdětné mladé ženy ve věku od 18 do 28 let. Probíhá na internetových portálech a na sociálních sítích a máme radost z toho, že partneři z médií i firem neustále přibývají, o čemž se může každý přesvědčit zde na webu nebo na facebookové stránce Miss Czech Press . Přidejte se mezi přátele. Finálový večer se uskuteční ve druhé polovině září ve Fashion clubu v Praze.

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned