Důvěra tisíce tváří nás těší

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 5. 03 2014

  • 1 / 1

Pomáhat, nejenom finančně, chce letos v rámci Fashion Models Charity. Nový projekt agentury Fashion Models, jejímž společníkem je Jiří Morštadt.

Agentura Fashion Models pomáhá dívkám prosadit se ve světě módy již jedenáct let. Jaké má ambice pro letošní rok?

V roce 2014 chceme pokračovat v trendu, který jsme si původně vytyčili. Nechceme se soustředit pouze na spolupráci se známými modelkami. Naším cílem je hledat nové tváře, pomáhat jim v jejich počáteční kariéře a zároveň pro ně nacházet vhodné módní přehlídky a reklamní kampaně. Nadále budeme spolupracovat s významnými fotografy, stylisty a vizážisty.

Od loňského roku věnujete pět procent z každé zakázky na dobročinné účely. Prozradíte letošní charitativní záměry?

Nechceme přispívat pouze finančně. Pro letošní rok jsme v rámci projektu Fashion Models Charity připravili pilotní projekt podpory dívek vyrůstajících v dětských domovech. Snažíme se je zapojit do společenského života a pomoci jim nacházet uplatnění například jako promotérky, aby poznávaly svět módy.  A v případě, že zaujmou, jim pomůžeme naučit se na tomto trhu orientovat. Všichni v agentuře se na tento trend velmi těšíme a věříme, že bude úspěšný.

Dlouhodobě se pohybujete v oblasti modelingu. Jak byste definoval ženskou krásu?

Za dobu, co se pohybuji v mediální branži a v oblasti módy, jsem pochopil, že názor na ženskou krásu se může různit. Nejde pouze o krásu fyzickou, ale i o krásu vnitřní a sílu osobnosti.  Po reklamních kampaních je v současné době trend částečně odstupovat od hezkých tváří. Spíše se vyžadují tváře přibližující se běžnému životu.

Co považujete za dosavadní největší úspěch agentury?

Čeho si vážím a co považuji za největší úspěch, je bezesporu široké spektrum lidí, kteří s naší agenturou spolupracují. Na webových stránkách je několik tisíc tváří. A tato důvěra nás velmi těší.

 

 
Jiří Morštadt

ředitel agentury Fashion Models

text: Karen Ronová
Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned