Partneři: V projektu TOP MODEL OF THE YEAR 2017 jsme se prezentovali velmi rádi

Vydal Top Model of the Year  |   Publikováno 2. 05 2017

  • 1 / 1

 Špindlerův Mlýn | Partneři TOP MODEL OF THE YEAR 2017, jejíž finále se konalo v Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně, oceňují kvalitu prestižní soutěže a vidí svoji účast v ní jako zajímavou možnost, jak představit svoji firmu.

Jednatel společnosti Auto Anex Děčín Martin Kalaš pohlíží na účast v projektu jako na skvělou prezentaci své firmy. „Tato akce má vysokou úroveň, a je to pro nás jako zástupce koncernu VW určitá prestiž se jí zúčastnit, jsme rádi její součástí. Prémiovou značkou koncernu VW je Passat, my jsme připravili pro vítězku nejlepší model, jaký existuje, tedy limuzínu Air Line 2.0 TDi, tato je konkrétně v bílé barvě. Zde soutěží nejlepší dívky, my jsme připravili nejlepší možný model,“ doplnil Martin Kalaš.
Marek Rufert z ústecké klenotnické firmy Rufert říká, že projekty tohoto typu se mu samozřejmě velmi líbí a zamlouvají „Už proto, že propagují ženskou krásu a moje práce s ní má co do činění, když vyrábím originální šperky podtrhávající ženský půvab. Jsem skutečně potěšený, že mohu být partnerem této soutěže krásy,“ uvádí Marek Rufert.
Majitelka pražského salonu Babor Beauty Spa Eva Ottová doplnila, že se účastnila již loňského ročníku soutěže TOP MODEL OF THE YEAR. „Byli jsme tehdy přizváni do projektu jako partner, který dívky nalíčí a zároveň jsme propagovali i dekorativní kosmetiku Babor. „Naše účast v soutěži byla úspěšná, proto se účastníme i letos. Vždyť kosmetika a ženská soutěž krásy, to má v sobě hodně společného,“ říká Eva Ottová. Text: Tomáš Prchal, Metropol, foto: Daniel Šeiner

 

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Roman Kunert

Roman Kunert

Budete-li mít zájem o nový web, eshop nebo portál, oslovte nás. Nabízíme všem účastníkům soutěže možnost získat nové stránky za vyjímečných podmínek, díky panu Jiřímu Morštadtovi.  ... čtěte hned